Dziękujemy za wsparcie

PARP Logo

Centrum Diagnozy i Terapii PROCES

Projekt nad którym pracujemy dotyczy rozwiązań technologicznych w przestrzeni zdrowia mentalnego. 

Platforma, którą tworzymy ma za zadanie ułatwić dostęp do terapeutów skierowanych do młodzieży, dzięki terapii poznawczo-behawioralnej online. Terapeuci będą wsparci interaktywnymi narzędziami, które będą dostępne na indywidualnym pulpicie użytkownika. Platforma jest wspierana przez aplikacje mobilną, która jest nie tylko miejscem rozmowy z botem CoBe ale również posiada możliwość sesji online. Dodatkowo diagnozuje poziom stresu, a w trakcie rozmowy go analizuje oraz tworzy raport, pod profesjonalnym okiem certyfikowanego terapeuty. 

Chcemy aby dzięki temu osoby, które potrzebują pomocy z zakresu zdrowia psychicznego, miały równy dostęp do specjalistów. Ze względu na stale pogarszający się stan zdrowia psychicznego wśród młodzieży, to właśnie na tej grupie wiekowej chcemy skupić się najbardziej. Chcemy również aby terapia przestała się kojarzyć z piętnem i powodowała wstyd wśród użytkowników. 

Przeniesienie terapii poznawczo-behawioralnej w przestrzeń wirtualną powinna się kojarzyć z nowoczesnością, stylem oraz chęcią doskonalenia siebie. 

Oferujemy również możliwość wykonania badania genetycznego pod kątem stresu. DNA decyduje o działaniu całego organizmu, wykonując badanie użytkownik otrzymuje spersonalizowane informacje o swoich naturalnych skłonnościach.

  • Centrum Diagnozy i Terapii PROCES