Kabina tlenowo-terapeutyczna S_pokój

Kabina tlenowo-terapeutyczna S_pokój, to narzędzie, które łączy w sobie dźwiękoszczelną przestrzeń, wygodne siedzisko oraz narzędzia terapeutyczne. 

Dzięki temu, że za sterowanie urządzeniem odpowiadają układy scalone oraz kompatybilne oprogramowanie, użytkownik może sterować kilkoma odrębnymi funkcjami urządzenia za pomocą aplikacji mobilnej. Nasze rozwiązanie jest wyposażone w nosową wentylację wysokoprzepływową, zapewniające wspomaganie oddychania i nawilżenie dróg oddechowych ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i łatwości użycia, lampy do światłoterapi oraz narzędzia do muzykoterapii. Układ sterowania składa się z modułów, które umożliwiają dołączanie dodatkowych funkcjonalności w zależności od wersji urządzenia. Użytkownik ma pełną kontrolę nad urządzeniem z poziomu aplikacji. Smartfon obsłuży  głośniki, ekran oraz oświetlenie. Zarówno ścieżki dźwiękowe, jak i treści wyświetlane na ekranie są indywidualnym wyborem użytkownika.  Tworzona aplikacja jest projektem w inkubacji Samsunga a przygotowywana ścieżka audio-wizualna dotyczy Polskiej Natury.    

Tego rodzaju terapia jest nieinwazyjna i polecana dla osób cierpiących na wiele schorzeń, ale  również dla osób zdrowych, które chcą wzmocnić swoją odporność lub poprawić koncentrację oraz zredukować stres. Natlenowanie  ma pozytywne działanie w leczeniu wielu najróżniejszych chorób.

Jedną z funkcji kabiny S_pokój jest natlenowanie. Oczywiście nie jest to inhalacja czystym tlenem. Podczas seansu użytkownicy wdychają odpowiednio oczyszczone i wzbogacone w tlen powietrze o ciśnieniu atmosferycznym.

Mitem jest przekonanie, że w powietrzu, którym oddychamy tlen stanowi 21%, taki skład jest możliwy do uzyskania jedynie w warunkach laboratoryjnych. Udział tlenu w powietrzu polskich aglomeracji często nie osiąga wartości, której uczono nas w szkole. Dodatkowo wszechobecne zanieczyszczenia sprawiają, że możliwości absorpcyjne płuc są bardzo upośledzone. Sesja w kabinie S_pokój zwiększa zdolności absorpcyjne na kilka dni. Oferowane przez nas stężenie tlenu jest tak dobrane aby było skuteczne pod względem terapeutycznym, a jednocześnie w 100% bezpieczne dla klienta.

Tlenoterapia korzystnie wpływa na wygląd skóry. Cykl życia niedotlenionych komórek skóry znacznie się skraca. Skóra staje się szara i wiotka, potocznie określana jako skóra palacza. Warto wiedzieć, że tlen jako pierwiastek jest ważnym składnikiem wielu kosmetyków i kuracji odmładzających.

Tlenoterapia przyśpiesza metabolizm czyli tempo działania organizmu. Obniżony metabolizm powoduje bardzo szybkie zatrucie organizmu przez toksyny oraz produkty uboczne procesu przemiany materii. Tworzące się w organizmie toksyczne złogi są zagrożeniem dla zdrowia i mogą przyczynić się do wydatnego skrócenia życia.

S-pokój wersja biała