Napisz do nas

Dziękujemy

Skontaktujemy się z tobą w najbliższy czas

Rozwiązuj wyzwania technologiczne dzięki drużynie Global X Solutions.

Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim na profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań i nowatorskich rozwiązań, a wnoszą do projektu swoja najlepszą wiedzę.

GlobalXSolutions Logo

Zajmujemy się przede wszystkim

 • Konsultacjami z zakresu selekcji innowacyjnych pomysłów.
 • Prowadzeniem prac projektowych w dziedzinie elektroniki (układy analogowe i cyfrowe, systemy wbudowane) i informatyki (aplikacje desktopowe, mobilne, chmurowe, webowe, systemy wykorzystujące metody sztucznej inteligencji i przetwarzania sygnałów)
 • Poszukiwaniem partnerów do realizacji projektów badawczo-rozwojowych i innowacyjnych.
 • Poszukiwaniem i nawiązanie kontaktu z dostawcami lub odbiorcami innowacyjnej technologii.
 • Pomocą w procesie przygotowania i przeprowadzenia negocjacji z dostawcą lub odbiorcą innowacyjnej technologii.
 • Pomocą w procesie przygotowania i przeprowadzenia negocjacji z inwestorem w zakresie rozwijania i/lub wdrażania innowacji.
 • Doradztwem w procesie przygotowania/weryfikacji i zawarcia umowy pomiędzy dostawcą i odbiorcą innowacyjnej technologii.
 • Pomocą w opracowaniu dokumentacji funkcjonalnej/technicznej niezbędnej do wdrożenia innowacji.
 • Opracowaniem strategii marketingowej dla wyrobu lub usługi będącej przedmiotem wdrożenia innowacyjnej technologii.
 • Opracowaniem szczegółowego planu wdrożenia innowacji.

Technologia

Dostarczamy najwyższej jakości produkty, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i topowych rozwiązań w branży IT.

Odpowiadamy za sprawny proces projektowania, który pozwala nam dobrać najlepsze narzędzia do każdego z zadań, nad którymi pracujemy.

Wynikiem naszych wspólnych działań, mogą być systemy dedykowane, m.in:

Strony www

Strony www

Kokpity menedżerskie

Kokpity menedżerskie

Aplikacje mobilne (iOS i Android)

Aplikacje mobilne (iOS i Android)

Uczenie maszynowe

Uczenie maszynowe

Usługi kognitywne

Usługi kognitywne

Układy analogowe

Układy analogowe

Układy cyfrowe

Układy cyfrowe

Strategia i Kreacja

Wszelkie działania, dobór narzędzi, marketing, maja swoje poparcie w strategii. Podczas etapu kreacji tworzymy unikalne widoki, które następnie w ramach implementacji stają się w pełni interaktywnym i gotowym projektem.

Pomożemy zaprojektować Ci:

 • Strategię marki
 • Strategię komunikacji
 • Architekturę informacji
 • Scenariusze użycia i interaktywny prototyp UX
 • Strategię wizualną
 • Interfejs graficzny
 • Materiały cyfrowe i drukowane

Strategia i Kreacja

 • odstresowani.pl

  Umysł to piękne narzędzie, ale i wciąż ogromna niewiadoma dla wielu z nas. Co powiecie na portal, który potrafi uchylić rąbka tajemnicy i w prosty sposób wyjaśnić, dlaczego się denerwujemy, jakie to może mieć konsekwencje i jak temu przeciwdziałać?

Naciśnij i trzymaj
Piotr Psyllos
Krzysztof Kaszubowski
Wojciech Wnuk
Agnieszka Sieracka
Ewa Tchórzewska
Paweł Tadejko
Ewa Roszczenko
Illia Mishkin
Piotr Psyllos
Wynalazca / Inżynier Elektronik

Polski wynalazca, informatyk, przedsiębiorca. Uznany przez amerykańskiego Forbesa za jednego z 30 najlepszych europejskich informatyków (poniżej 30r.ż.) oraz MIT Review za jednego z 10 najzdolniejszych młodych wynalazców w Polsce (poniżej 35r.ż.). Zdobywca ponad 17 nagród głównych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Laureat krajowego i finalista centralnego etapu Imagine Cup w Seattle – największego konkursu technologicznego organizowanego przez Microsoft.

Krzysztof Kaszubowski
Analityk Biznesowy / Data Scientist

Analityk biznesowy i starszy konsultant w zespole doradztwa IT. Od 2002 r. Zarządza projektami, a także pełni funkcję specjalisty ds. analizy i architektury, koncentrując się na następujących obszarach: Business Intelligence i rozwiązania MIS, migracja i zarządzanie danymi, strategia testowania i realizacji, architektura i analiza biznesowa.

Wojciech Wnuk
Psychoterapeuta

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jego praca podlega stałej superwizji.

Agnieszka Sieracka
Konsultant

Pracownik sektora publicznego zajmujący się sprawami społecznymi prawie 20 lat. Zajmująca się integracją osób objętych opieką z lokalną społecznością, pomocy w radzeniu sobie z życiem, przezwyciężaniu barier. Najnowszym projektem, w którym uczestniczy, jest Teleopieka.

Ewa Tchórzewska
Pomysłodawca / Project Manager

Menedżer od 17 lat w polsce i Norwegii. Prowadziła prace przy budowie i realizacji projektów "od zera". Za realizację projektu "Budowa sieci Internet WI-FI na Mazowszu" - nagrodzona na ogólnopolskiej konferencji PARP. W chwili obecnej zajmuje się projektami łączącymi prace naukowe, które skupiają się na sztucznej inteligencji z biznesem.

Paweł Tadejko
Architekt Rozwiązań IT / Data Scientist

Architekt rozwiązań IT. Tworzył dedykowane rozwiązania pod zamówienie klientów, dla biznesu, ale także dla administracji samorządowej i centralnej, m. in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Finansów, Architektury SOA, ESB czy SaaS. W roku 2009 obronił doktorat z przetwarzania sygnałów EKG. Obecnie pracownik dydaktyczno-naukowy na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.

Ewa Roszczenko
Community Manager / Art Designer

Absolwentka humanistyki Uniwersytetu w Białymstoku o specjalności edytorskiej i kulturoznawczej. Kreatywność przelewa na teksty, jak i na grafikę odręczną.

Illia Mishkin
Web developer / Web designer

Najmłodszy członek zespołu, którego wiek jest dysproporcjonalny do wiedzy i umiejętności jakie posiada. Początkujący web developer ma już na swoim koncie kilka ciekawych projektów i sukcesywnie rozszerza swoje umiejętności. Poza programowaniem interesuje się również psychologią i rekreacją, co idealnie wpasowuje się w ideę firmy.

Jesteśmy dostępni!

Poniedziałek - Piątek pomiędzy 10.00 - 18.00

Możesz również zadzwonić do nas pod numer +48 789421478 lub napisać office@globalxsolutions.pls